ÖVRIGT / Mattor / Bidjar 4402007
nr 440 2007
Bidjar
Semi-antik, 110x155, jämnt slitage, kortsidor med smärre skador, even wear, ends with minor damages.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
11.800 kr
måndag 27 november 2006
kl 16:00:02
27 nov
TEMA Orientaliska mattor 4
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 4